AKTUĀLI
SPORTA SPĒĻU
UN VIEGLATLĒTIKAS ZĀLE
SPORTA SPĒĻU ZĀLE
FUTBOLA ZĀLE
VINGROŠANAS ZĀLE
CĪŅAS ZĀLE
PELDBASEINS
VINGRUMA
UN SPĒKA ZĀLES
O-SANDS PLUDMALES
VOLEJBOLA 
ZĀLE
          KAFEJNĪCA SC KAFE
  BALTIJAS FIZIOTERAPIJA
          KONFERENČU ZĀLE
          SPORTA ORGANIZĀCIJAS
          TELPU PLĀNS
          FOTOGALERIJA


PAR MUMS
KALENDĀRS
REKLĀMA
AUTOSTĀVVIETA
KONTAKTI
AKTUĀLI
NOTIKUMI
OSC JAUNUMI

26.11.2010.

Atbalsti un balso par Mārtiņu Pļaviņu!

Sācies līdzjutēju balsojums par gada populārāko sportistu vai sportisti. Kandidātu vidū ir arī Mārtiņš Pļaviņš. BALSO - portālā DELFI un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) mājas lapā olimpiade.lv. Balsojums internetā notiks no 23. novembra līdz 21. decembrim. Atbalstīsim Mārtiņu! Balso šeit - http://sports.delfi.ua/news/gada_balva2008/news/sakas-balsosana-par-2010gada-latvijas-popularako-sportistusportisti.d?id=35312276

Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš jau otro gadu izmanto Olimpiskā Sporta centra iespējas, gatavojoties kā sezonas laikā tā arī starpsezonu periodā. Mārtiņš šobrīd aktīvi izmanto mūsu baseinu un aktīvi gatavojas jaunajai sezonai.

Balsojuma anketā iekļauti 35 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem lasītājam jānobalso par vienu. Dienā no vienas IP adreses var nobalsot vienu reizi. Mums taču nav jāatgādina par ko jābalso! Atrodi Mārtiņu Pļaviņu un nobalso!

Līdzjutēju balsojuma rezultāti tiks paziņoti 22.decembrī. Par trīs populārākajiem sportistiem/sportistēm, kuri būs ieguvuši vislielāko atbalstu, balsošana turpināsies „Latvijas Gada balva sportā 2010” apbalvošanas ceremonijas tiešraidē LTV1 - 23.decembrī, pulksten 21:15. Kāpēc gan lai starp šiem trijiem nebūtu arī Mārtiņš Pļaviņš?

Balso šeit - http://sports.delfi.ua/news/gada_balva2008/news/sakas-balsosana-par-2010gada-latvijas-popularako-sportistusportisti.d?id=35312276

19.09.2010.

Lielais teniss Olimpiskajā sporta centrā

No 17. - 19. septembrim „Olimpiskajā sporta centrā” Rīgā notika lielais teniss - Deivisa kausa izcīņas mačs tenisā, kurā Eiropas Āfrikas zonas 1. grupas ietvaros Latvijas izlases tenisisti cīnījās ar Polijas komandu. Diemžēl nedaudz labāki piecu spēļu kopsummā bija viesi, triumfējot ar 3:2.

Vairāk: www.tennislatvia.lv

Ernests Gulbis
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

14.09.2010.

Jaunā mācību gada sākumā durvis ir vērusi 2009.gada Eiropas čempiones pludmales volejbolā Ingunas Minusas Volejbola Skola (MVS). Plašāka informācija par nodarbībām: www.mvs.lv .

Minusas Volejbola Skola ir izveidota, lai dotu iespēju ikvienam bērnam un jaunietim nodarboties ar klasisko vai pludmales volejbolu un lai veicinātu fiziski aktīvu dzīves veidu bērnu un jauniešu vidū, attīstot veselu, sociāli atbildīgu, patstāvīgi domājošu un mērķtiecīgu personību.

Volejbola skolas treneri ir jauni, atvērti, profesionāli un viņu galvenais mērķis ir nodot saviem audzēkņiem uzkrātās zināšanas un pieredzi, lai bērnos viestu ticību un pārliecību par savām spējām un attīstītu viņu talantu.

Skola paredzēta gan profesionālu sportistu sagatavošanai, gan bērniem un jauniešiem, kuri vēlas apgūt volejbola spēles pamatus un uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību.

Bērni ir mūsu nākotne, jo vairāk ieguldīsim viņu attīstībā un veicināsim viņu pilnveidošanos un sapņu piepildīšanos, jo laimīgāka un stiprāka būs Latvijas sabiedrība nākotnē.

Š.g. 15.septembrī plkst. 20.00 MVS aicina bērnus, jauniešus un viņu vecākus iepazīties ar Volejbola skolas darbību, kā arī uzzināt par iespējām apmeklēt volejbola treniņus (tikšanās vieta Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b).